.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno Срца 1 Обрасци Мека Гел Случај Компатибилен со Kindle Paperwhite 1 / 2 / 3

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno Срца 1 Обрасци Мека Гел Случај Компатибилен со Kindle

мислење на клиентот:

DEN 526.80
Достапност
Во достапна форма

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno производ.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција печатени графика.Издржливи мека гел материјал обезбедува лесен, cushioned заштита од влијание, гребнатини и прашина.Кренати предни рабови помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown. **Ве молиме земете предвид дека случајот е матирано и не се јасни, или транспарентни.Стр.Г.Moreno е два креативни луѓе (P. D. & Moreno), кои се здружија своите таленти за креирање сензационално уметнички дела, кој има меѓународна и маса жалба.Секој човек, еден италијански и еден Американец, носи еден уникатен стил и искуство на креативен процес кој им овозможува да се постигне уметнички височини што ги стави над конкуренцијата.Имаме ви се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno случаи на пазарот.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Својот елегантен мека-школка покажува надвор од тенок профил на вашиот уред, притоа овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Стојат Надвор.Опкружуваат вашиот уред со квалитетот дизајни дека побарувачката внимание.Безбедна Стил.Нашите трајни школка обезбедува лесен за заштита од влијанието и секојдневно носат и солза.Отпорен На Гребење.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Слајд во Стил.Едноставно поставете го вашиот уред во овој флексибилен облик фитинг мека гел случај обвива вашиот уред во сите-во текот заштита како топла прегратка!Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D.Moreno product Stylish, отпорен на гребење, висока резолуција печатени graphics Durable мека гел материјал обезбедува лесен, cushioned заштита од влијание, гребнатини, и dust Raised предни рабови помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown Provides удобен зафат што нема да slip Sleek мека лушпа се вклопува како ракавица и лесно слајдови во и надвор од pockets Full пристап до сите уред пристаништа и features Easy Фит форма фитинг за инсталација, за да заврши вашиот уред во сите над заштита.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите