.

.

ZZZYYY Шарени Срцето Бран Точка Случај за AirPods Про 2 1 Симпатична Меки Силиконски Слушалка Додатоци Заштитна Маска за AirPod Воздух Парчиња (Боја : A) за AirPods 1 или 2)

ZZZYYY Шарени Срцето Бран Точка Случај за AirPods Про 2 1 Симпатична Меки Силиконски Слушалка Додатоци Заштитна

мислење на клиентот:

DEN 1848.00
Достапност
Во достапна форма

1. Специјално дизајнирани за Air Pods слушалки, заштита на вашата слушалка против испакнатини, капки, и шок без додавање дел на вашиот полнење случај, обезбедува целосна заштита за вашата слушалка полнење случај. 2. Прецизност моделирани дизајн за совршено се вклопуваат, па никогаш не се грижите за уредот лизгање надвор. 3.Заштита на вашиот уред од нула,нечистотии,прашина,штети. 4. Совршено се вклопуваат за слушалка, добро се справи со чувство ,со полно тело заштита. 5. Полнење дупка дизајн, на дното на резервација полнење дупка, придонесуваат за слушалки со полнење.Компатибилен Модел : За Apple Air Pods 1 / 2 / Pro.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите