.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Павле Брент Брег Види Океанот Тешко Назад Случај Компатибилен со Apple iPad Про 12.9 (2017)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Павле Брент Брег Види Океанот Тешко Назад Случај Компатибилен со

мислење на клиентот:

DEN 670.80
Достапност
Во достапна форма

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Павле Брент производ.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција печатени графика.Хард-Школка Поликарбонат Материјал штити од гребнатини, капки, и прашина.Тенок, лесен изградба лесно слајдови во и надвор од џебовите. **Ве молиме земете предвид дека случајот е матирано и не се јасни, или транспарентни.Павле Брент е Флорида уметник чија работа е позната во светот.Неговите слики во акварел и масло има вешто опишана на многу аспекти од областа на снимање вродена убавината на хартија и платно.Тој е најдобро познат по неговиот идиличната акварели на крајбрежните живот и често е нарекуван како Америка е најдобро познат крајбрежни уметник.Имаме ви се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Павле Брент случаи на пазарот!Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Својот елегантен хард-школка покажува надвор од тенок профил на вашиот уред, притоа овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Стојат Надвор.Опкружуваат вашиот уред со квалитетот дизајни дека побарувачката внимание.Безбедна Стил.Издржливи поликарбонат школка обезбедува лесен за заштита од секојдневно носат и солза.Отпорен На Гребење.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Павле Брент product Stylish, отпорен на гребење, висока резолуција печатени graphics Hard-Школка Поликарбонат Материјал штити од гребнатини, капки, и dust Slim, лесни градежни лесно слајдови во и надвор од pockets Raised предниот раб помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown Full пристап до сите уред пристаништа и features One-парче изградба брави во заштита со еден кадар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите