.

.

BAOIWEI Складирање Торба за TicPods Бесплатен Pro/Free/TicPods 2 Про Слушалки Случај Патување Случај Shockproof, Dustproof, и Водоотпорен Заштитен Капак (Црна)

BAOIWEI Складирање Торба за TicPods Бесплатен Pro/Free/TicPods 2 Про Слушалки Случај Патување Случај Shockproof,

мислење на клиентот:

DEN 119.52
Достапност
Во достапна форма

★ Безбедност : Високо-квалитетни материјали се shockproof, dustproof, и водоотпорен да ги заштитите вашите слушалки од влијанието и нота. ★ Висока-одделение најлон материјал, кул црн, високо-квалитетни додатоци за полнење. ★ Супер удобен : Доаѓа со удобно рака на рака за лесен транспорт, и 360 ° патент, го прави лесно да се стави на слушалки во и надвор од случајот. ★ Слушалки случај за Tic Pods Слободни / Pro / Tic Pods 2 Про ПИ модели. ★ Добар избор : Мода, но едноставен стил одговара и дали одговара на вашата слушалки кутија совршено.Ултра тенок и се користи најмногу безбеден и лесен начин да го носи вашиот уред.BAOIWEI Складирање Торба за Tic Pods Бесплатен Pro/ Free/ Tic Pods 2 Про Слушалки Случај Патување Случај Shockproof, Dustproof, и Водоотпорен Заштитен Капак Производ големина : 115x55x50 mm Производ вклучува 1 X торба ★ Превозот : објектот обично трае 7-15 дена да испорача.Па ве молиме почекајте трпеливо!Ви благодарам многу. ★ Гаранција : Ако има проблем со квалитетот, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволително решение. ★ Ви се заблагодарам за вашата доверба и поддршка.Се надеваме дека сте задоволни со нашата служба и нашите производи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите