.

.

Xialuo Силикони Случај Заштитна Кожата Покрие - Точно Безжични Слушалки Силикони Школка за заштита Анти-Падот Заштитна Слушалки Покритие за Realme Пупки Air2 Нео

Xialuo Силикони Случај Заштитна Кожата Покрие - Точно Безжични Слушалки Силикони Школка за заштита Анти-Падот

мислење на клиентот:

DEN 119.52
Достапност
Во достапна форма

Високо-квалитетни Материјали : Нашите заштитни случај е професионално дизајнирана за Realme Пупки Air2 Нео силикони ракав.Тоа се прави на удобно мека течни силикони.Ексклузивен Дизајн : Со ексклузивен дизајн, лесно можете да го користите и го носат овој заштитни случај.Добри Перформанси : Доаѓаат со животната средина заштитна течни силикони, заштитни слушалки поклопецот е пот-доказ, отпорно на гребење, перат, комфорни и издржливи.Крајната Удобност : На силиконски случај е професионално дизајнирана за да ги заштити Realme Пупки Air2 Нео.Висок квалитет на Слушалка опфаќа : производ вклучува 1*Заштитни Случај за Realme Пупки Air2 Нео, но dosen не вклучуваат Realme Пупки Air2 Нео.Опис : заштитна силиконска слушалка случај е пот-доказ, отпорно на гребење, перат, комфорни и издржливи.Тоа е специјално дизајнирана за Realme Пупки Air2 Нео.Спецификација : Материјал : Silicone Color : црна, бела, црвена, сина, green Suitable за : за Realme Пупки Air2 Neo Packing Листата : Силикони Случај*1 Carabiner*1 Забелешка : Поради светлосни ефекти и снимање агли, постојат боја разлики во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Клучни карактеристики

Material:
 Silicone
Color:
 black, white, red, blue, green
Suitable for:
 for Realme Buds Air2 Neo
Packing List:
 
Silicone Case*1  :
Carabiner*1  :
Due to the lighting effects and shooting angles, there are color differences in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size.  :

Им се допаѓа и на купувачите