.

.

Dfroymalz (2 ПАРЧИЊА) Ракав DC Brushless Кулер за Ладење Вентилатор 30мм x30mm x 10мм 3010fan 5V Dupont-2Pin Компјутер, Сервер, Инвертер, Инвертер, CPU Ладилник, Вентилација и Издувните Проек?

Dfroymalz (2 ПАРЧИЊА) Ракав DC Brushless Кулер за Ладење Вентилатор 30мм x30mm x 10мм 3010fan 5V Dupont-2Pin

мислење на клиентот:

DEN 189.36
Достапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 2 Парче фан вклучуваат монтажа завртки & ореви.Димензии : 30mmx30mmx10mm.Конектор : Dupont-2 Pin Кабел Lenght : 18cm.Номинална Напон : DC 5 V.Брзина : 9000 RPM.Пакетот вклучува : 2 Парче фан вклучуваат монтажа завртки & ореви Димензии : 30mmx30mmx10mm Конектор : Dupont-2 Pin Оценет Напон : DC 5 V Брзина : 9000 RPM Кабел Lenght : 18cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите