.

.

WINSINN 120mm Фан 24V Двојна Топката Имајќи Brushless 12025 120x25mm за Ладење PC Компјутер Случај CPU Кулери Радијатори - 2Pin

WINSINN 120mm Фан 24V Двојна Топката Имајќи Brushless 12025 120x25mm за Ладење PC Компјутер Случај CPU Кулери

мислење на клиентот:

DEN 541.44
Достапност
Во достапна форма

✔️Двојна топката лежишта 12025 Фан - Висока Брзина верзија. ✔️Висок квалитет Двојна топката лежишта, постабилна и Долг живот, погоден за континуирана работа.Користете време може 24 часа / ден.Животниот век е повеќе од 60.000 часа.Без одржување се потребни.Но Подмачкување на нафта може дополнително да се намали бучавата. ✔️️Оценет напон : DC 24 V. ✔️️Големина : 120x120x25mm. ✔️️Направени од страна на WINSINN. ►Двојна топката лежишта 12025 Фан - Висока Брзина верзија►Висок квалитет Двојна топката лежишта, постабилна и Долг живот, погоден за континуирана работа.Користете време може 24 часа / ден.Животниот век е повеќе од 60.000 часа.Без одржување се потребни.Но Подмачкување на нафта може дополнително да се намали бучавата.►Големина : 120x120x25mm►Оценет напон : DC 24 V ►Линија должина : околу 1.18 во / 30mm-Пакетот вклучува : ►1 x Голема Брзина 12025 24 V Двојна топката лежишта Fan-Производ Гаранција : -WINSINN се посветени да понуди премиум квалитет на производи до сите негува клиенти.Во меѓувреме снабдување со 60 дена гаранција за враќање на парите и 24 месеци гаранција. -Ако има било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, WINSINN Услуги на Клиентите Тим ќе се залагам да им се помогне со вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите