.

.

DONCK Канализација Камера Endoscope Камера Змија Цевка 3.9 5.5 мм мм 7,6 милиметри Кабел 5.5 мм 8мм Двојна Леќа 14.5 мм Авто Фокус Кабел за NTS300 NTS500 Водоотпорен (Боја : 7.6 mmlens-1m)

DONCK Канализација Камера Endoscope Камера Змија Цевка 3.9 5.5 мм мм 7,6 милиметри Кабел 5.5 мм 8мм Двојна Леќа

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

Еден Објектив дијаметар : 7,6 милиметри/5.5 мм/3.9 mm по желба.Dual Леќа дијаметар : 8mm/5.5 мм задолжително.Автофокус Леќа дијаметар : 14.5 мм.Вратило Должина : 1m/2м/3м/5m.Резолуција:2.0 мегапиксели.Камера : Еден Објектив дијаметар : 7,6 милиметри/5.5 мм/3.9 mm optional Dual Леќа дијаметар : 8mm/5.5 мм optional Autofocus Леќа дијаметар : 14.5 mm Shaft Должина : 1m/2м/3м/5m Resolution:2.0 megapixels Viewing агол : 70°Длабочина на Полето : 30мм—60mm Light Извор : 6 прилагодливи висок интензитет на диодите на светлото.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите