.

.

Infgreateh 30×40cm Растенијата Цвет и Лист Ѕид Уметност Платно Постер Сликарство Дневна Соба и Спалната соба Слика - В

Infgreateh 30×40cm Растенијата Цвет и Лист Ѕид Уметност Платно Постер Сликарство Дневна Соба и Спалната соба

мислење на клиентот:

DEN 69.36
Достапност
Во достапна форма

Прилично цвет/лист слика ќе донесе на вашата соба, топла и уникатна чувство.Тоа е убаво декорација за дневна соба, спална соба, кафе, продавница, итн.Оваа слика е, исто така, совршен подарок за пријатели, семејство, забава.Оваа правоаголник платно frameless сликарство е погодна за софа во позадина ѕид и спална соба позадина ѕид декорација, Можете да поставите вертикално на ѕидот или хоризонтално.Без оглед на тоа колку таа е ставена, тоа ќе играат многу добро декоративен ефект.Ние се обезбеди 100% Задоволство Гаранција за враќање на Парите за нашиот frameless сликарство.Спецификации : Прилично цвет/лист слика ќе донесе на вашата соба, топла и уникатна чувство.Тоа е убаво декорација за дневна соба, спална соба, кафе, продавница, итн.Оваа слика е, исто така, совршен подарок за пријатели, семејство, забава.Точка Име : Ѕидното Сликарство (Без Рамка) Материјал : Платно Прилики : Дневна Соба, Спална соба, Кафуле, Хотел, итн Карактеристики : Цвет/Лист Шема, Ѕидни Украси, Формулиран Димензии : 30cm x 40cm/11.81" x 15.75" (Прибл.) 40cm x 50cm/15.75" x 19.69" (Прибл.) Белешки : Овој производ е само ѕидното сликарство, и без рамка, тоа значи дека нема внатре или надвор од рамката.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ѕидното Сликарство (Без Рамка).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите