.

.

Кејт & Мило Селски Бебе Стапало Фото Рамка и Мастило за Полнење, Woodland Расадник Décor, Селски Слика Рамки

Кејт & Мило Селски Бебе Стапало Фото Рамка и Мастило за Полнење, Woodland Расадник Décor, Селски Слика Рамки

мислење на клиентот:

DEN 345.12
Достапност
Во достапна форма

Вклучува селски рамка со простор за една фотографија и една рака и/или стапало, еден nontoxic лесен-за-користење inkpad.Easel и монтажа на ѕид закачалка се осигура дека оваа рустикални рамка ќе биде лесно да се прикаже насекаде во вашиот дом.Рустикален изглед го прави совршен за гроздобер или woodland расадник.Off-бела рамка и сива и бела трска значи овој стилски рамка ќе се координира со сите постоечки домашна декорација.Убава родово-неутрални бебе подарок за вашиот следен бебе туш.Им помогне на новите родители се создаде богатство keepsake со нивното бебе е симпатична handprints или стапалки.Димензии : 8.75" H x 11.25" W x .5" Г // Фото вметнете : 6" H x 4" В. можете ли Да замислите нешто cuter од новородено бебе е teeny мали раце и нозе?Ние не можеме да!Но, пред да го знам тоа, оние кои се малку на рацете и нозете ќе биде лизгање во голема-дете бејзбол ракавици и балет влечки и ќе се водат за исчезнати, деновите кога тие беа ох толку мал.Може да не бидете во можност да се направи вашиот мал една остане мал засекогаш, но можете да го фати својот малку handprints и стапалки со Кејт и Мило е убава и лесна-за-користење Селски Печати Рамка, па секогаш можете да се сеќавам само како симпатична и мали што некогаш беа.Совршено бебе објектот да се заврши рустикален расадник, оваа декоративна рамка доаѓа со бебе handprint и стапало комплет кој вклучува inkpad, cardstock и инструкции за создавање на убава работа на уметноста надвор од вашето бебе е handprints или стапалки и карактеристики сплетен простори за да се прикаже дека бебето печати уметнички дела заедно со скапоцени бебе слика.Рамката off-бела, бела и сива боја шема го прави голема родово-неутрални бебе подарок за додавање на вашето бебе регистар или да донесе до вашиот следен бебе туш.Новите родители ќе сакаат да се има забава занает да заврши со нивните новороденче - и тие ќе сакаат богатство keepsake тие создаваат уште повеќе!Како нивната мала грутка расте, тие се сигурни да го цениме ова слатко потсетување на нивните најраните моменти.Димензии : 8.75" H x 11.25" W x .5" Г // Фото вметнете : 6" H x 4" W.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите