.

.

TJ.MOREE 11x14 Сенка Кутија со Стакло Прозорецот и 8x10 Вино, Плута Сенка Кутија со Слот

TJ.MOREE 11x14 Сенка Кутија со Стакло Прозорецот и 8x10 Вино, Плута Сенка Кутија со Слот

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

11"x14" Сенка Кутија - Заштитат и да ја споделите својата највозвишена моменти и сувенири.Може да се организира персоналните колаж со фотографии, карти, воена сувенири, пет сувенири, концертни билети, медали, букети, итн.Вино, Плута Носителот - се Соберат предмети кои го прават животот се брои.Можете да се прилагодите на кутија за да се прикаже вино corks, пивско шише капи.Остатокот Увери Купување - Ако во било кое време нашиот производ не ги исполни вашите очекувања, едноставно јавете ни се за да го реши проблемот.TJ.MOREE 11"x14" Сенка Кутија со Стакло Прозорецот и 8"x10" Вино, Плута Сенка Кутија со Слот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите