.

.

MyGift Селски Torched Дрво Сенка Кутија за Вино, Плута Носителот на Оркестарот, Ѕид Монтирани Пиво Капа Catcher со Виси Јаже

MyGift Селски Torched Дрво Сенка Кутија за Вино, Плута Носителот на Оркестарот, Ѕид Монтирани Пиво Капа Catcher

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Ѕидот монтирани дрво вино, плута или пиво капа носителот на сивата кутија со виси јаже и селски torched заврши.Топ вчитување дизајн и отстранлив акрилик панел ви овозможува лесно да ги пополни и да ги видите сенка кутија е содржина **Corks не се вклучени**.Совршен за користење во вашиот бар, кујна, ресторан, кафе или винарска визба; прави голем дар за вински ентузијасти.Лесно да се качи на рамниот ѕид површини со соодветниот хардвер (Монтирање на хардвер не се вклучени).Приближните Димензии : Општо - 8.0 H x 10.25 W x 2.5 D; Акрилик Panel - 9.25 W x 7.25 H; Плута Слот - 1.5 Дијаметар; Виси Јаже - 6.0 H (во инчи).Совршена како стилски и функционален додаток на секое јадење прилагодување, или како одличен подарок за вино ентузијасти и познавачи, оваа рустикални torched дрво сенка кутија чува сите ваши вино corks и пиво капи организирани во ефикасен и визуелно впечатливи начин.Слот на врвот на носителот кутија ви овозможува лесно да го вметнете вашиот corks и пиво капи, и неговата акрилик панел овозможува јасен поглед на неговата содржина и може да биде лесно да се отстрани, така што ќе може да пристапите до нив, кога е потребно.Лесно да се откажам од рамниот ѕид површината со соодветен хардвер, ова вино, плута носителот кутија е корисен и привлечен за складирање додаток за вашиот дом кујна, бар, ресторан, кафе или винарска визба. **Corks не се вклучени**.СПЕЦИФИКАЦИИ : Општо - 8.0 H x 10.25 W x 2.5 D; Акрилик Panel - 9.25 W x 7.25 H; Плута Слот - 1.5 Дијаметар; Виси Јаже - 6.0 H (во инчи).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите