.

.

SI ЈУ DWW-фото рамка колаж Нордиските фото ѕид со часовници дневна соба минималистички софа во позадина mural креативна комбинација фото рамка (Боја : Модел 1)

SI ЈУ DWW-фото рамка колаж Нордиските фото ѕид со часовници дневна соба минималистички софа во позадина mural

мислење на клиентот:

DEN 319.20
Достапност
Во достапна форма

Сет вклучува : 6 рамки,Материјали : дрво.Фото Ѕид Вкупната површина : 140*72cm(55.1*28.3 инчен).Применливи сцена : апарати за Домаќинство канцеларија, Хотел тема ресторан.Вие можат самостојно да се покаже рамка, слободни да организира.Исклучителна фотографија рамка, разубавувањето декорирате вашиот дом.Име : фото рамка колаж Стил : Едноставен modern Material : Цврсти wood Photo ѕид вкупната површина : 140*72cm(55.1*28.3 инчи)е Применливо сцена : апарати за Домаќинство канцеларија, Хотел тема restaurant Color : Слика color Quantity : еден set Before инсталација ве молиме чувајте ги вашите ѕидови не се изедначи и не пилинг, може да биде подобро fixed Factory директни, цена концесии, добредојдовте да ја посетите.Имате било какви прашања во било кое време да контактирате со нас на ох.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите