.

.

Fastener Ноктите, Слепи Заковки, Алуминиумска Легура со Високи Перформанси за Изградба на Автомобили Авиони Бродови

Fastener Ноктите, Слепи Заковки, Алуминиумска Легура со Високи Перформанси за Изградба на Автомобили Авиони

мислење на клиентот:

DEN 556.56
Достапност
Во достапна форма

Особено погоден за возбудлив прилика кога употребата на обичните заковки е незгодно.Изработен од алуминиумска легура материјал со висока цврстина, оксидација отпор, отпорност на корозија.Погоден за изградба, автомобили, бродови, авиони, машини, електрични апарати, мебел, итн. 320 Pcs на заковки сет, содржат 80 групи на 4 типа, кои ќе се состанат на вашиот користење на различни потреби добро.Овие купола главата слепи заковки се чуваат во транспарентна кутија за складирање, лесно да пристапите и да го носат.Функција : 1. Изработен од алуминиумска легура материјал со висока цврстина, оксидација отпор, корозија resistance2. Погоден за изградба, автомобили, бродови, авиони, машини, електрични апарати, мебел, итн.3. Особено погоден за возбудлив прилика кога употребата на обичните заковки е inconvenient4. 320 Pcs на заковки сет, содржат 80 групи на 4 типа, кои ќе се состанат на вашиот користење на различни потреби well5. Овие купола главата слепи заковки се чуваат во транспарентна кутија за складирање, лесно да пристапите и да carry Specification : Предмет Тип : Слепи Rivets Material : Алуминиум alloy Model : 320 Pcs rivet Specifications : Прибл. 3 x 6mm / 0.1 0.2 х во, 3 х 8мм / 0.1 x 0.3 во, 3 x 10мм / 0.1 x 0.4 во, 3.2 x 15mm / 0.1 x 0.6 во(секоја 80 компјутери)за Апликација : Погоден за изградба, автомобили, бродови, авиони, машини, електрични апарати, мебел, итн.Особено погоден за возбудлив прилика кога употребата на обичните заковки е незгодно Пакет Листата : 80 x Слепи Заковки 3 x 6mm80 x Слепи Заковки 3 x 8mm80 x Слепи Заковки 3 x 10mm80 x Слепи Заковки 3.2 x 15mm.

Клучни карактеристики

Item Type:
Blind Rivets
Material:
Aluminum alloy
Model:
320Pcs rivet
Specifications:
Approx. 3 x 6mm / 0.1 x 0.2in, 3 x 8mm / 0.1 x 0.3in, 3 x 10mm / 0.1 x 0.4in, 3.2 x 15mm / 0.1 x 0.6in(each 80 pcs)
Application:
Suitable for construction, automobiles, ships, airplanes, machinery, electrical equipment, furniture, etc. Especially suitable for riveting occasion where the use of ordinary rivets is inconvenient :
Package List:
80 x Blind Rivets 3 x 6mm :
80 x Blind Rivets 3 x 8mm :
80 x Blind Rivets 3 x 10mm :
80 x Blind Rivets 3.2 x 15mm :

Им се допаѓа и на купувачите