.

.

Електрични Занитвам Орев Пиштол Cordless Возбудлив Алатка Конвертор Конвертирате Вежба за Занитвам Пиштол Возбудлив Адаптер Алатка Додаток

Електрични Занитвам Орев Пиштол Cordless Возбудлив Алатка Конвертор Конвертирате Вежба за Занитвам Пиштол Возбудлив

мислење на клиентот:

DEN 407.28
Достапност
Во достапна форма

Електричен Занитвам пиштол е лесен и пренослив.Внатрешната структура не е лесно да се оштетат.Легиран челик фалсификувани цевка главата, голема цврстина, трајни, заштеда на време и напор.Трупот на авионот со Вертикална рачка и на отпор на воздухот е мал, употребата на трудот е трудо-заштеда.Возбудлив е и пазарот на енергија и ефикасно.Ќе може да ја заврши нарезници, дупчење, влечење заковки, Дрво, онолку колку што ќе имаат вежба.Опис : - Електрични Занитвам пиштол е лесен и пренослив.Внатрешната структура не е лесно да се оштетат. - Од легиран челик фалсификувани цевка главата, голема цврстина, трајни, заштеда на време и напор. - На трупот на авионот со Вертикална рачка и на отпор на воздухот е мал, употребата на трудот е трудо-заштеда. - Возбудлив е и пазарот на енергија и ефикасно. - Ќе може да ја заврши нарезници, дупчење, влечење заковки, Дрво, колку што имаат drill Specification : - Производ Материјал : Пластични + Алуминиумски - Боја : Темно Сина - Занитвам Пиштол должина : Околу. 160mm / 6.3 инчи, опашката дијаметар 60mm /2.36 инчен - Производ Извор на Енергија : Работа Со Електричен Вежба.Пакетот Вклучува : 1 Парче Занитвам gun2 Парчиња Wrench3 Парчиња Занитвам heads Note : Pls дозволете 1mm грешка поради рака тест, ви благодарам.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите