.

.

Continews Двоен Монитор со Крстот бар и 7-во-1 База Пол Планината

Continews Двоен Монитор со Крстот бар и 7-во-1 База Пол Планината

мислење на клиентот:

DEN 5639.76
Достапност
Во достапна форма

Планината две рамни панел следи рамо до рамо со овој простор за заштеда на планината.Позиција секој монитор независно, и брзо да се прилагоди стожерот и сместување.Суспендира две рамни панел LCD монитори погоре работа површина (side-by-side).Крајната во напор fingertip следи позиционирање.Accommodates различни големини на екранот; слајд екрани во место да се усогласат рабови.Може да ротирате, навалите и вртливата секој екран независно.Ротација : 90 степени, Нервира : Назад -90 степен/+25 степен Напред, Вртливата : 360 степени.Стилски дизајн и супер здрав изградба; полиран челик и алуминиум надворешноста.Дизајниран за лесно расклопување со јасни рециклирање инструкции.Брзо ослободување/прилог на монтирање на глава да им се помогне со повеќе инсталации.Уредно и ефикасно кабел за управување.7-во-1 Решение За Проблематични Следи Mounting Installing на набљудувачите во вашата канцеларија треба да биде брз и лесен.Само изберете монтирање на додаток кој е способен за поддршка сепак, многу екрани имаш, менгеме заедно со работ на биро или гром во ѕид, и се е подготвени да се трансформира во вашата работна станица во центар на продуктивноста, нели?Но она што го правиш ако вашата работна површина докажува да биде предизвик?Можеби во еден совршен свет, еден со универзално рамен клупи и ѕидовите ослободени од било какви пречки или bevels.Редовна планината едноставно нема да го стори, и пред да се фрли добри пари на производ и да се обидат да се направи тоа работа, сметаат дека ова : Не е решение, изграден специјално за вашата состојба, без разлика колку е уникатен или чудно, тоа може да биде.Всушност, тоа е способен за поддршка до 7 различни видови на инсталација сценарија, и сите што ви треба е еден уред.7+ Површини, 1 Едноставен Solution Never пред немало следење на планината способен да се инсталира на такви различни површини како нашиот избор на оние со 7-во-1 основи.Многу прилагодлив за монтажа решенија : 1. Еден T-Дупчиња Channel2. 1" на Center4. 2" на Center5. 3" на Center6. Завртка Врз Биро Surfaces7. Топ Преку 0.4"- 2.36" Hole But што доколку вашата површина е навистина еден-на-еден вид, и не се вклопуваат во било која од овие конфигурации?Имајќи предвид дека овие модели се дизајнирани за да бидат сите намена, на 7-во-1 база е се уште најблиската планината на располагање за да се вклопи во вашиот (многу) конкретната ситуација.Комбинираат генијалност со еден допир на креативност, да го додадете во нашата база која е опремена со четири 5.5 мм дупки околните центар M10 x 1.5 mm отвор, а на флексибилност и функционалноста на овие месеци ќе далеку го надминува не само на вашите потреби и очекувања, но исто така и сите други монтажа решение на пазарот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите