.

.

Рамни Панел Со Двојна Хоризонтална Следи Рака Ѕид Крај: Сребро.

Рамни Панел Со Двојна Хоризонтална Следи Рака Ѕид Крај: Сребро.

мислење на клиентот:

DEN 2754.72
Достапност
Во достапна форма

Лесно да се инсталира.Едноставно прикачите на ѕид плоча на еден студ.Потоа движете се качи на плоча.Закачите на екранот да се качи. (Teardrop дупка модели прави монтажа на екрани брзо и лесно).обезбеди хардвер.Вграден-во кабел за управување со чиста инсталација.Едноставно пат кабли преку претходно пат во Внатрешноста на арм.Fingertip приспособување на висина на дршката до 13. 25" (337mm) за да се постигне оптимално гледање висина.Обезбедува максимален опсег на движење од низок профил, да полно проширување (до 14").Патентирана centris технологија овозможува непречено, fingertip за навалување на столбот (+/-15deg. ) во сите правци користење на екраните центар на гравитација.Екран агол останува собата се додека не одлучите да се ре-се прилагоди.KWD220 S Заврши : Сребро Карактеристики : -Centris Технологија овозможува непречено, fingertip навалување во сите правци користење на екранот е центар на гравитација. -Непречено навалување на вредноста и портрет/пејзаж ротација. -Максимален опсег на движење од низок профил на целосна екстензија. -Независно прилагодливи тензија во стожерот поени за кориснички контрола.Тип на производ : -Ѕид.Боја : -Црно.Навалување : -Да.Големина На Екранот : -22.7 Инчи.Мулти-Ги Следи : -Да.Број на Екраните : -2. Ориентација : -Хоризонтална.Тежина Капацитет : -16.5 Фунти.Генерички Димензии : -Целокупната 9.3" H x 27.4" W x 6.4" D(237 x 695 х 163 mm).Спецификации : VESA во Согласност : -Да.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -9.3 Инчи.Вкупна Ширина - страна на Страна : -27.4 Инчи.Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -6.4 Инчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите