.

.

CUSHIONAIRE Жените Лејн Плута Footbed Сандала со +Удобност

CUSHIONAIRE Жените Лејн Плута Footbed Сандала со +Удобност

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Етилен Винил Ацетат единствена. 100% Вистински Велур табани – форми совршен контура на нога по се носи во.Премиум Вегетаријанска горниот – Со мека обвивка и прилагодливи ремени.Премиум влечење дизајн ЕВА outsole – долготрајни.Плута footbed - многу флексибилен.Платформа мерки околу 1.25 инчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите