.

.

Вера Бредли Жените Атмосфера Поврзана Шапка

Вера Бредли Жените Атмосфера Поврзана Шапка

мислење на клиентот:

DEN 444.96
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Машина За Миење.Сплетам beanie со пом пом акценти.Потпис Вера Бредли отпечатоци. 100% акрил.Машина за миење ладно, се постават рамен да се исуши.Увезени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите