.

.

YiZYiF Жените Turban Шапка Мека Памучна Пред-Врзани Заврзана Headwrap Хаубата Beanie Headwear Chemo Капа Губење На Косата Шапка

YiZYiF Жените Turban Шапка Мека Памучна Пред-Врзани Заврзана Headwrap Хаубата Beanie Headwear Chemo Капа Губење

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Мие Само.Жените turban шапка, лесен за чистење & рака мие, се препорачува.Направени од премиум ткаенина, мека, дише и удобен за носење.Едноставен, но модата, солидна боја дизајн, лесно да се одговара со вашата облека.Мулти-облечен, со пресврт turban може да се носи во напред, назад, или на страна.Одлично за било какви прилики, особено перформанси, црквата се моли, chemo третман, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сет Вклучуваат : 1 Pc Turban Шапка Состојба : Сосема Нов Материјал : Полиестер, Памук, Големина : Раководител Обемот : 18.5-24.0 инчен/47-60cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите