.

.

Caviotess женска Beanie

Caviotess женска Beanie

мислење на клиентот:

DEN 398.16
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Предвремени затворање.ЕДНА ГОЛЕМИНА : капа турнеја во 22.04 - 22.83 во висина(pompom не се вклучени) 9.05 во.Една големина со добра водат, тоа е погодна за жени, девојки и млади.SOFT & ПРИЈАТНА : Ова beanie шапка е направен од 100% акрил, со двоен слој за гребенот, тоа е ултра мека, топла, дебели, меки и удобни за носење.ОТСТРАНЛИВ FUZZY POMPOM : слатки и меки pompom е поврзан со предвремените на копче и може да бидат отстранети за да вашиот вкус.Не грижете се за капење, на пом пом прилепува безбедно место кога носиш со тоа!.ШИК BEANIE : Ова beanie има меки се погледне и сјајна sequin дизајн, тоа е моден додаток за вашиот зимски изглед.Совршен со вашиот капут, преголеми sweatshirt, качулка, џемпер и др.ПРИМЕНА : Ако ви се допаѓа скијање, трчање, качување, пешачење, логорување и други ourdoor активности во ладно време, оваа мека и удобна поврзана beanie шапка ќе се обезбеди дополнителна топлина за ушите и главата.Овој стилски beanie е исто така одличен подарок за роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Caviotess Жените Светкавиот Sequins Плетени Beanie Шапка Топло Зима Черепот Капа со Faux Крзно Пом Pom Specifications : 1) Материјал : акрил, sequins2) Шапка Обемот : 22.04 во 22.83 in3) Висина (pompom не се вклучени) : 9.05 inbr>4) Боја : сребрена, црна, златна, виолетова, розова, вино red5) Пакет се Вклучени : 1 x Beanie Features : 1) Изработени од мек и еластичен ткаенини, тоа може да се протегала и да се задржи главата и ушите toasty топло.2) Дебела beanie со двоен слој за манжетни, тоа може да се задржи главата топло начинот на кој подобро од редовните beanies.3) Има мека faux крзно пом пом на врвот на beanie, и тоа може да се отстрани на вашите потреби.4) на Овој beanie има меки се погледне и сјајна sequin дизајн, тоа е моден додаток за вашиот зимски изглед.5) Совршен за повик носат, јава, скијање, уметничко лизгање, возење, трчање, планинарење, кампување или други активности на отворено.6) топло подарок за семејствата или женски пријатели на Денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот и ез.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите