.

.

Vgogfly Врзани Beanie за Мажи Жени Поврзана Черепот Капа Топло Порибување Капи Момци Зима Beanie Обичен Акрилик Шапка

Vgogfly Врзани Beanie за Мажи Жени Поврзана Черепот Капа Топло Порибување Капи Момци Зима Beanie Обичен Акрилик

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Чекор надвор во стил и чува главата топло во оваа студена зима, со комбинирање на Vgogfly slouchy beanie капи за мажите и жените, уживајте оваа зима.Една Големина која е идеална за Повеќето : Ова мажи зима beanie шапка направени од високо растеглив материјал, што го прави одличен избор за повеќето мажи и жени.Поставен и Удобно.Тоа snuggles блиску да вашата кожа и ја зема формата на главата, осигурувајќи дека тоа не е премногу тесна или широка.оваа мажи & жени зима черепот капи ќе одговара на било какви стил на облека, прави да се чувствувате модерен и сигурен.Презентирајќи го како Божиќ подарок, подарок за роденден на еден те сакав.Кул мажите зима beanie шапка е направен од премиум висок квалитет 100% акрил дека е мека и пријатна за носење.Еластична затворање.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Нашите beanie капи има delicately пораби вештачки влакна кои се вклопува во близина на кожата да се задржи топло и toasty дури и во екстремно ладни зимски денови.Беспрекорен Квалитет : кул мажите зима beanie шапка е направен од премиум висок квалитет 100% акрил дека е мека и пријатна за носење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите