.

.

FIN86 Мажи Жени Заштита од Сонце Капи,Поврзана Faux Fuzzy Пом Снегулка Божиќ Шапка Волнени Капи Топло Поврзана Шапка

FIN86 Мажи Жени Заштита од Сонце Капи,Поврзана Faux Fuzzy Пом Снегулка Божиќ Шапка Волнени Капи Топло Поврзана

мислење на клиентот:

DEN 71.52
Достапност
Во достапна форма

❤ Рачен Перење,Ниска Температура Сушење, Не-Bleachable. ❤Увезени. ❤❤Материјал : Оваа убава Капа е изработена од памук,Лесни,Издржливи,Удобно,модерно. ❤❤Функција : Uv Заштита , Дише , Удобна ,Лесна Тежина. ❤❤Практична настава : Дише, лесен и удобен за сите-ден се носат. ❤❤Повод : прекрасен капа за носење додека градинарство, на плажа, базен, парк, кампување, планинарење, црковните функции, трка ден настаните, па дури и надвор, во свој задниот двор Или било какви активности на отворено.Се облекуваат со овој елегантен флопи Шапка,ајде да одиме надвор за забава. ❤❤Пакет се Вклучуваат : 1 компјутер*Шапка.Функција : Топло и удобно,да ги придружуваат низ долгата студена зима.Најдобар подарок за вашето бебе и за вашата љубов.Моден топла капа.Шефот на турнеја : 55-58cm Style : губење на топката,вратот protector Very флексибилни и се погодни за сите возрасти.Погоден за наврати : секојдневно,на повик.Направени од високо-квалитетни материјали,тоа е издржлив и погоден за секојдневна облека.Перење совет : нежна рака washing Package Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Шапка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите