.

.

Rasta/NYE Мрежа Длабоко Круна Visored Beanie - Црна

Rasta/NYE Мрежа Длабоко Круна Visored Beanie - Црна

мислење на клиентот:

DEN 455.28
Достапност
Во достапна форма

100% Памук.Рака Мие Само.Направен од 100% памук.Една големина одговара на повеќето со флексибилност, фитинг до XL.Возрасни/Унисекс.Круна мерки 10 инчи длабоки и 9 инчи, широк.Стакло мерки 2 инчи долго.Обичен длабоко круна visored beanie шапка за мажите и жените.Дарежлив мрежа длабоко круг круна.Лесно растеглив и флексибилни.Обезбедува сит, удобно се вклопуваат.Стакло е беспомошна и пред се криви.Нашата длабока beanie е одлична за качување, скијање, зимски патувања и други отворено накит во ладно време.Есен и Зима Сезона.9(W) X 12(L) X 1(H) инчи.Дебели, мека и пријатна материјал.Достапни во различни бои и стилови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите