.

.

Јаглен Стандард Супер Меки Вратоврска Боја Ткаенината Beanie Шапка | Унисекс Mens Женска

Јаглен Стандард Супер Меки Вратоврска Боја Ткаенината Beanie Шапка | Унисекс Mens Женска

мислење на клиентот:

DEN 672.00
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Рака мие ладно, се постават рамен да се исуши.Премиум Материјали : Направен од супер-меки и топли парична казна акрилик предиво, ова beanie е удобно за сите-ден се носат, без разлика дали на планина или ладење дома.Имајте на ум дека овие beanies се од рака-обоена вратоврска боја и модел на секоја beanie е уникатен и може да се разликуваат.Одлично се Вклопуваат : Една големина одговара на повеќето, направен со малку се водат за совршено се вклопуваат.Нема да се лизга надвор додека престојуваат активни.Стил Опции : Стандард Beanie може да се носи во текот на уво, над увото, високо на главата или влечат над-уво за топлина.Топло & Пријатна : Наменети за носење во текот на целиот ден, совршен за повик носат или за чување удобно во затворен простор.Одличен подарок за тинејџери или возрасни, одличен додаток за секоја прилика.Задоволство Гарантира : Ние стоиме зад нашите високо квалитетни отворено додатоци направени од страна на Јаглен Headwear од 2002 година. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Јагленот Стандард Beanie е унисекс зимска шапка направен од висок квалитет на еластичен супер-меки rib поврзана материјал, направен од забава вратоврска боја за печатење.Одлично за широк спектар на главата големини со се водат за совршено се вклопуваат, направени за да остане топол додека сте надвор, за пополнување на облека или одржување на атмосфера дома.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите