.

.

Цртани Букви Мажите и Жените е Зима Волна, Плетени Капи Класичен Плетени Водат Мода Топло

Цртани Букви Мажите и Жените е Зима Волна, Плетени Капи Класичен Плетени Водат Мода Топло

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

100% Акрил.Еластична затворање.Материјал : 100% акрил, блиску до кожата, давајќи ви трае топлина и удобност.Капа ширина : 7 во Ззп висина : 11.8 во Станот големина, мала грешка.Широк Спектар На Секојдневни Апликации : Уживајте Во Вашиот Добар Пати Во Текот На Есенските И Зимски Сезони Со Овој Волнеста Шапка, Совршен За Секојдневна Употреба.Зимски Од Суштинско Значење : Тоа Волнеста Шапка Е Погоден За Повеќето Мажи И Жени.Чувајте Ги Вашите Глава, Топла И Уживајте Во Оваа Ладна Зимска Сезона.Одговара На Повеќето Луѓе : Оваа Зима Волна Шапка Е Направен Од Високо Еластичен Материјал Што Го Прави Одличен Избор За Повеќето Мажи И Жени.Различни Бои За Да Го Завршите Вашиот Стил На Облекување : Има Широк Спектар На Бои Да Се Избере Од Нашата Селекција.Некои Бои Се Идеални За Младите Луѓе.Привлечни Бои Направат Да Се Издвоите, Тоа Ќе Го Следат И Го Подобрува Вашиот Стил На Облекување.На Мора Да Се Има Волнеста Капа За Winter This Класичен Плетени Beanie Е Погоден За Повеќето Мажи И Жени.Комбинираат Со Овој Slouchy Beanie Да Се Задржи Главата Загрее И Да Уживаат Во Оваа Ладна Зимска Сезона.Тоа Исто Така Може Да Се Носи Со Било Кој Стил На Облека За Да Направи Да Се Чувствуваат Стилски И Сигурни Во Себе.Често Погоден За Патување И Други Активности На Отворено Како Што Се Трчање, Велосипедизам Пешачење Аикидо Уметничко Лизгање Велосипедизам Скијање Sledging Или Ангажманот.Беспрекорна Quality These Зима Волнени Капи Се Направени Од Високо Квалитетни Акрил И Се Мека И Пријатна За Носење.Нашите Капи Имаат Растеглив Ребрести Поврзана За Врвен Комфор Имајќи Топла И Удобна Дури И Во Екстремно Ладни Зимски Денови.Оваа Beanie Е Совршен Подарок За Вашето Семејство, Пријатели И Колеги.Даде Како Божиќ Подарок За Роденден Ги Презентираат На Некој Што Го Сакаш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите