.

.

Поп Fashionwear Жените Пичка Мачка Beanie

Поп Fashionwear Жените Пичка Мачка Beanie

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мачка Уво Облик дизајн е многу симпатична.Увезениот Материјал : Топло Плетење Акрилик.Beanie,Мека ткаенина комбинација е модерен и функционален.Еластична : Погодна за двете девојки и жени Симпатична шапка сплетам во облик на уши (рогови).Плетени дизајн : мека и пријатна за зима облечен.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите