.

.

Boaccy Зима Топла Капа Секојдневно Буци Мека Капа Strentch Кабел Поврзана Beanie Шапка за Жени, Девојки

Boaccy Зима Топла Капа Секојдневно Буци Мека Капа Strentch Кабел Поврзана Beanie Шапка за Жени, Девојки

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Акрилик,Полиестер.Рака Мие Само.Beanie капа е изработена од полиестер и акрил,мека,удобно,топло и дебел.Кабел поврзана капа е една големина со добра водат и мека, за обемот на главата : 19.5-22.5 во, слободни големина за жените.Волнени ззп може да се задржи топло и можете да го носат кога ќе се облекуваат чисто и младите стил на облека или може да се користи како ски капа.Ве молиме не го повлечете го сплетам шапка тешко избегнување на штета, и, рака мие само.Висок квалитет на клиентите servise : ако имате било какви прашања на нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе го спаси вашиот проблем што е можно porsible во рок од 24 часа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите