.

.

ВОЗЕЊЕ ЦЕЛОСНА БЕНД (X4) ПОТПИШАН AUTOGRAPH ПОЛНА ГОЛЕМИНА ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ на ЦРВЕНИОТ ФЕНДЕР STRATOCASTER ЕЛЕКТРИЧНА ГИТАРА W/ ЏЕЈМС SPENCE JSA AUTHENTICATION - ПОТПИШАН од СТРАНА на ЕН?

ВОЗЕЊЕ ЦЕЛОСНА БЕНД (X4) ПОТПИШАН AUTOGRAPH ПОЛНА ГОЛЕМИНА ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ на ЦРВЕНИОТ ФЕНДЕР STRATOCASTER

мислење на клиентот:

DEN 741.60
Достапност
Во достапна форма

Во текот на 15 години во бизнис!.Молња брзо дневна превозот!.Илјадници ТВ и Филмски фотографии, скрипти и постери на располагање!.Нов инвентар додаде редовно!.Секој autograph добиени во лице и гарантира автентичен!.Информација за производот : Потпис(и) : Енди Бел, Лоренс andquot;Lozandquot; Колбер, Марк Градинар, Стив Queralt Ставка Опис : Целосна Големина Фендер Електрични Stratocaster Гитара Локација на Потпишување : Специфични потпишување детали достапни на барање за Автентикација : Џејмс Spence (JSA) Проверка : EE50508.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите