.

.

ЗАК БРАУН ПОТПИШАН AUTOGRAPH ФЕНДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ TELECASTER ГИТАРА - БЕНД, UNCAGED

ЗАК БРАУН ПОТПИШАН AUTOGRAPH ФЕНДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ TELECASTER ГИТАРА - БЕНД, UNCAGED

мислење на клиентот:

DEN 2181.60
Достапност
Во достапна форма

Во текот на 15 години во бизнис!.Молња брзо дневна превозот!.Илјадници ТВ и Филмски фотографии, скрипти и постери на располагање!.Нов инвентар додаде редовно!.Секој autograph добиени во лице и гарантира автентичен!.Информација за производот : Потпис(и) : Зак Браун Ставка Опис : Целосна Големина Фендер Електрични Telecaster Гитара Локација на Потпишување : Додека надвор во Њу Јорк (Специфични детали достапни, по барање) Проверка : GMAA Сертификат за Автентичност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите