.

.

Скриена Камера 1080P Мини Шпион Камера 1080P - Преносни Мали HD Nanny Cam Шпионски Камери со Ноќ Визија и Движење се Активира - Затворен Тајните Безбедносна Камера за Домашна ?

Скриена Камера 1080P Мини Шпион Камера 1080P - Преносни Мали HD Nanny Cam Шпионски Камери со Ноќ Визија и Движење

мислење на клиентот:

DEN 2308.80
Достапност
Во достапна форма

[Супер мини Дизајн]:2021 Lastest Производ,Супер мини дизајн(1.1*1.1*1.1 инчен),Заштита на Семејството и Личен Имот.Скриени шпион камера ви овозможува да ги набљудуваат : деца,стари родители, или вработени дома, спална соба, hotel, hostel, работа, канцеларија или било каде на друго место. 【Напредно Движење се Активира】- Мини шпионски камери ќе ги снимки кога било движења бидат откриени и евиденција во Полна 1080 P HD видео.тоа Доаѓа со тешки USB Приклучокот за кабелот, тоа може да снима 24/7 кога истиот се полни. [HD Резолуција & Ноќ Визија] - Безбедносната камера усвојува HD обработка на чип и Конфигурирате 1080p high-definition видео снимка ;скриена камера обезбедува подобар квалитет на дневните видео и фотографии и ноќ визија постигнување 16' со 6 невидливи Led диоди. [Долго Време на Снимање ]- мини шпион камера има вграден-на полнење на батеријата на 500m Ah, тоа може да трае за околу 250 минути со целосно наполнета.Максимална поддршка 128g ТФ-картичка (не е вклучен). [Јамка Снимање[ шпион камера автоматски евиденција и се појавува најстарите датотеки кога полн за континуирано снимање.OPTJOY обезбедува 12 месеци гаранција за било кој квалитет на прашања поврзани и 30 дена гаранција за враќање на парите за која било причина!Ве молиме не се двоумете да не контактирате доколку ви треба било каква помош. *Преносни мини спорт dv. *HD 1920*1080 P @30 FPS. *Јамка снимање на видео и движење откривање. *Доаѓаат со 2 парчиња Led диоди и LDR ,day & night vision камера. *Max поддршка 128gb микро SD картичка. *Вграден-на полнење на батеријата, до 4 часа траење на батеријата ( IR-Off ). *Приклучок со извор на енергија за долго време на снимањето. *Изградена-во магнет со магнетна база лесно да биде поставен каде што сакате. ***Оваа камера може да не работат без мемориска картичка .Ве молиме вметната на празно микро SD Картичка пред да ја користите***.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите