.

.

Автомобил Скок Стартер, 12V АВТО Батеријата Бустер, 1500A Врв 23000mAh, за Автомобил Камион SUV( до 7.0 L Гас, 5.5 L Дизел Мотор), Преносни Моќ Банка Полнење со USB Брзо Полнење.

Автомобил Скок Стартер, 12V АВТО Батеријата Бустер, 1500A Врв 23000mAh, за Автомобил Камион SUV( до 7.0 L Гас,

мислење на клиентот:

DEN 1123.20
Достапност
Во достапна форма

Со 1500 A врв струја, тоа можете безбедно да се почне мртвите батерии во рок од неколку секунди, тоа може да започне и до 30 пати на една трошоци (Само 4,5 часа на полнење).Погоден за 12 V автомобили, спортски автомобили, камиони, или комбиња (До 7.0 L Гас, 5.5 L Дизел Мотор).На 23000m Ah компактен моќ банка може да го полните вашиот телефон, таблет или Поттикне преку dual USB порти (5 V/9 V, 5 V/2.1 A), и моќта на вашиот друг автомобил додатоци со користење на 12 V 10 A DC порта.TM26 нуди еден Тип-C кабел, кој ги исполнува 90% телефони полнење потреби.Специјално дизајнирани скокач индикатор ве известува за некористење со коишто се слушаат зуи и трепкачки светла.Целосен метал стеги се повеќе издржливи.Ова е мултифункционален живот-saver со strobe, СОС сигнал, црвено светло за итни случаи и вграден Компас.Остри јаглероден челик лесно може да се скрши на windows стакло.Овој автомобил скок стартер може да работи како факел, безбедност чекан, компас во итни случаи.LED Карактеристики 3 поставки : Светилка, strobe и СОС режими.Напредните паметни бустер кабел со LED индикатор за светло.Гума за покривање слој во долниот дел спречува вода и прашина за да сите пристаништа, кои се двојно се осигура безбедноста при надворешна употреба.TM26 скок стартер, паметни скокач кабел, ѕидни држачи, автомобил полнач, USB кабел, Тип-C кабел, запалка приклучок за реклама. 11.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите