.

.

MTD 946-04486 Кабел-Контрола 50.5

MTD 946-04486 Кабел-Контрола 50.5

мислење на клиентот:

DEN 2097.60
Достапност
Во достапна форма

Вклучува (1) MTD 946-04486 Кабел-Контрола 50.5. Компатибилни модели вклучуваат MTD 11 A-54 M9006 (2009), 11 A-54 M9304 (2009), 11 A-54 M9372 (2009), 11 A-54 M9401 (2009), 11 A-54 M9720 (2009), 11 A-54 M9730 (2009), 11 A-54 M9301 (2009), 11 A-54 M9709 (2009), 11 A-54 M9371 (2009), 11 A-54 M9307 (2009), 11 A-54 M9513 (2009), 11 A-54 M9713 (2009), 11 A-54 M9382 (2009), 11 A-54 M9000 (2009), 11 A-54 M9121 (2009), 11 A-54 M9205 (2009), 11 A-54 M9705 (2009), 11 A-54 M9706 (2009), 11 A-54 M9026 (2009), 11 A-54 M9726 (2009), 11 A-54 M9054 (2009), 11 A-54 M9745 (2009), 11 A-54 M9754 (2009).MTD Вистински Делови се направени за MTD семејството на брендови, вклучувајќи Троја-Bilt, Двор Човек, Арнолд, Ремингтон, Двор Машини, Колумбија, Мареј, Robomow, и повеќе.MTD брендови, производи и делови се поддржани од страна на силна мрежа на MTD продажба, услуга и поддршка.Основана во Кливленд, Охајо, во 1932 година, MTD Производи Inc е лидер во дизајн и производство на отворено моќ опрема како што се lawnmowers и снег компресори.Основана во Кливленд во 1932 година, MTD Производи Inc.е лидер во дизајн и производство на отворено моќ опрема како што се lawnmowers и снег компресори.Со седиште во Долината Град, Охајо, MTD има инженеринг, производство, дистрибуција и продажба канцеларии во повеќе од 20 земји.MTDs оригинални основачи беа претприемачи кои се поставени од Германија за да создаде работни места за себе и за другите во Америка.Тие се верува луѓе се она што го направи разликата.MTD продолжува своите наследство денес држејќи точно на овие основни вредности, давање назад кон луѓе и заедници ние се јавам дома, создавање на работни места и развивање на иновативни производи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите