.

.

DC Жените Негативец 2 Скејт Чевли

DC Жените Негативец 2 Скејт Чевли

мислење на клиентот:

DEN 686.40
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Жените Негативец Чевли, Прегратка на темната страна и се лизга во Негативец, а moccasin-пети се лизга на која карактеристики камшик крои.Внатрешните карактеристики мека мрежа обвивка, додека ВАШИНГТОН е заштитна марка пилула шема елегантност на упатуваа.Увезени.Жените Негативец Чевли, Прегратка на темната страна и се лизга во Негативец, а moccasin-пети се лизга на која карактеристики камшик крои.Внатрешните карактеристики мека мрежа обвивка, додека ВАШИНГТОН е заштитна марка пилула шема елегантност на упатуваа.Увезени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите