.

.

Пилешко Срање Живина Леќата

Пилешко Срање Живина Леќата

мислење на клиентот:

DEN 291.36
Достапност
Во достапна форма

Ние имаме нешто ДА кроу за тоа!Пилешко срање е леќата дизајниран специјално за пилешко!.Оваа ain ' t исти билки и зачини масти човек во бел костум користи; ова е така многу подобро!.Пилешко срање е загарантирана за да се произведе juiciest, повеќето вкусен пилешко може да се замисли.Без оглед на тоа како да се подготвите вашиот живина, пилешко срање ќе донесе најдоброто од Птица.Ние имаме нешто да кроу за тоа!Пилешко срање е леќата дизајниран специјално за пилешко!Оваа ain ' t исти билки и зачини масти човек во бел костум користи; ова е толку подобро!Пилешко срање е загарантирана за да се произведе juiciest, повеќето вкусен пилешко може да се замисли.Без оглед на тоа како да се подготвите вашиот живина, пилешко срање ќе донесе најдоброто од птица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите