.

.

Dadamong 3Pcs Сирење Slicer и Авионски Тешки Нерѓосувачки Челик Сирење Нож Авион Сирење Машина, Хлапак, Серверот За Полу-Мека, Полу-биено Сирење, 9.2-Инчен Повеќенаменски Сире

Dadamong 3Pcs Сирење Slicer и Авионски Тешки Нерѓосувачки Челик Сирење Нож Авион Сирење Машина, Хлапак, Серверот

мислење на клиентот:

DEN 326.16
Достапност
Во достапна форма

1. Изработен од професионален мерач од не ' рѓосувачки челик, со висок квалитет, храна одделение, безбеден за вашите familes. 2. Силни и издржливи, корозија-отпорни, не е лесно да се скршени, подолг сервисен живот и лесно да се чисти. 3. Збир на 3. Одлична алатка за сечење сите тврди или меки сирења, совршен додаток за сирење љубовници. 4. Мулти-функционални понудата, исто така, може да се користи како chocalate, пица, торта лопата.Големина : 9.2" x 3.2" (L x W). 5. Различни се справи со облик совршено се вклопува во вашата рака за напор на работа, и има лесен висат дупка за лесни за складирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите