.

.

Olbas Inhaler, Џеб Големина

Olbas Inhaler, Џеб Големина

мислење на клиентот:

DEN 215.28
Достапност
Во достапна форма

100% Органско.Здравје И Убавина Производи|На Прва Помош.Olbas Inhalers Со Дисплеј ( 12x.01 МЛ).Olbas Ароматични Inhaler Опис : Моќ да дишат Природно!Инстант Олеснување За настинка, алергии, ниска влажност и висока температура Сите природни формула Не-навика формирање не предизвикува поспаност Инстант Олеснување За Настинка, Алергии, Ниска Влажност и Висока Температура Сите Природни Формула Не Навика Формирање не Предизвикува Поспаност Придобивки : Olbas ароматични пареа обезбеди ве молиме ладење сензација да се исуши, воспалени носната премини поради настинка, алергии, висока температура, ниска влажност и други назална иритација.Без Суровост-Слободно : Не се Тестирани на животни.Одрекување Овие наводи не се проценети од страна на ФДА.Овие производи не се наменети за да се дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите