.

.

HealthGoodsIn - Лични Чистење Комплет Вклучува патни Neti Тенџере и Јазик Почисто со Eyewash Првенство

HealthGoodsIn - Лични Чистење Комплет Вклучува патни Neti Тенџере и Јазик Почисто со Eyewash Првенство

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Чувајте ги вашите сетила задоволни со нашето здравје комбо.Нашите патник здравјето комбо се состои од еден патник е neti тенџере, нерѓосувачки челик јазик почиста и eyewash првенство.Сите компоненти се направена од високо квалитетни суровини.Бесплатни 10 Сол Кесички (да се користи со neti тенџере) и чистење со четка.Прави за совршен kinki опција за вашите најблиски.Нашите патник здравјето комбо е совршен за оние кои се секогаш во движење и не сакал да го пропушти во своето секојдневно здравје ритуали.Комбо се состои од еден патник е neti тенџере, нерѓосувачки челик јазик почиста и око мие чаша.На компактна големина на сите компоненти прави совршен за вршење додека патуваат.Со оваа неверојатна комбо, вие не треба да се пропушти на вашите секојдневни ритуали дури и кога сте на патување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите