.

.

Лифт-Сите 20 ft Триаголник, Прашка Кука Синџир Прашка, Одделение 100 Челик, Број на Прашка Нозе: 2-932DOSW10X20

Лифт-Сите 20 ft Триаголник, Прашка Кука Синџир Прашка, Одделение 100 Челик, Број на Прашка Нозе: 2-932DOSW10X20

мислење на клиентот:

DEN 1670.40
Достапност
Во достапна форма

Лифт-Сите 20 ft Триаголник, Прашка Кука Синџир Прашка, Одделение 100 Челик, Број на Прашка Нозе : 2 - 932 DOSW10 X20. Оваа челик синџир прашка нуди сила и ' рѓа отпор.Со користење на 2 прилагодливи врски на истиот кран кука помага да се елиминира потребата за 3 или 4-нога slings.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите