.

.

1oz Јасно Силикони Лепило, Пломби, Лепак

1oz Јасно Силикони Лепило, Пломби, Лепак

мислење на клиентот:

DEN 1828.80
Достапност
Во достапна форма

1oz Силикони, Лепило, Пломби.Јасно Силикони Лепило, Пломби Лепила, Фоки, Обврзници, Insulates, Waterproofs многу различни апликации.За Индустриски и Домашни Апликации.Јасно Силикони Лепило, Пломби Лепила, Фоки, Обврзници, Insulates, Waterproofs многу различни апликации За Индустриски и Домашни Апликации Ќе не Потешко Останува Флексибилни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите