.

.

Jutagoss 86 Тип Водоотпорна во Употреба Штекер Покрие 98x110x43mm Plug Receptacle Заштитник за Retrofit Обвивка Изградба Tawny 2 парчиња

Jutagoss 86 Тип Водоотпорна во Употреба Штекер Покрие 98x110x43mm Plug Receptacle Заштитник за Retrofit Обвивка

мислење на клиентот:

DEN 256.56
Достапност
Во достапна форма

【Параметри】-Боја : жолто-кафеав;Внатрешна Големина : 89x92mm/3.47"x3.59"(Lx W);Надворешниот Големина : 98x110x43mm/3.82"x4.29"x1.68"(Dxšxv). 【Добар Дизајн】-Водоотпорна во употреба Корица има прецизност дизајн;нема притисок plug жица кога блиску поздравниот кутија за време на употреба. 【Високо Квалитетен Материјал】-Штекер Покрие направени од високо квалитетна ABS;изолирани и издржливи;Отпорни на кршење и корозија. 【Функција】-Голема Додатоци за заштита на места или се префрла од се навлажни со вода;избегнување на несреќа;Водоотпорен;Прашина-доказ;Поздравниот-доказ за вашиот ѕид места или да се префрлиш;особено за бања. 【Апликација】-Водоотпорна plug покрие, исто така, може да се користи во кујната за спречување на fume дамка на вклучите или штекер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите