.

.

Туш Филтер, Конзерванс Силен и Здрав Вода Филтер за Врвот Туш за Крем(Сребро)

Туш Филтер, Конзерванс Силен и Здрав Вода Филтер за Врвот Туш за Крем(Сребро)

мислење на клиентот:

DEN 319.20
Достапност
Во достапна форма

【ОЛЕСНУВАЊЕ на ЗАМОР】По филтрација, можете да добиете појасна вода, која може да ја активирате вашата кожа, да ги отстраните непријатните миризби и нечистотии, брзо олеснување на замор, забави стареењето, и да се направи вашата кожа мазна. 【ПОГОДЕН ЗА】Нашите туш филтер може да се стави над врвот туш, рачен туш, дожд туш и комбинација туш млазници, погоден за голем број на семејства. 【УБЛАЖУВАЊЕ на ВОДА ПРИТИСОК】Ублажување на силна вода под притисок, нашите нерѓосувачки челик со високи перформанси туш филтри за вода не се намали постоечките вода под притисок.По филтрација, можете да добиете појасна вода, која може да ја активирате вашата кожа, да ги отстраните непријатните миризби и нечистотии, брзо олеснување на замор, забави стареењето, и да се направи вашата кожа мазна. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Широко се користи, овој туш филтер омекнувач може да се користи како крем, прочистувач, да омекне и да се обезбеди најдобар чувство за чувствителна кожа, совршен за капење за деца и домашни миленици.Функција : 1. Овој филтер може да се врати PH рамнотежа во вашето тело и да обезбедат дека водата не содржи chloramine флуор и хлор, тешки метали (олово, железо, никел, хром), мирис на амонијак, сулфур, ' рѓа и други слоевита честички.2. Ублажување на силна вода под притисок, нашите нерѓосувачки челик со високи перформанси туш филтри за вода не се намали постоечките вода под притисок.3. Нашите туш филтер може да се стави над врвот туш, рачен туш, дожд туш и комбинација туш млазници, погоден за голем број на семејства.4. По филтрација, можете да добиете појасна вода, која може да ја активирате вашата кожа, да ги отстраните непријатните миризби и нечистотии, брзо олеснување на замор, забави стареењето, и да се направи вашата кожа мазна.5. Широко се користи, овој туш филтер омекнувач може да се користи како крем, прочистувач, да омекне и да се обезбеди најдобар чувство за чувствителна кожа, совршен за капење за деца и домашни миленици.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Туш Filter Material : ABSColor : Silver Size : Прибл.13.6x6.7cm/5.4x2.6in(L x Д)Тежина : Околу.270g/9.5 oz Filter Кертриџ : Активирана carbon Filter Ниво : 8 одделение filters Temperature Опсег : 0-60 (℃)Излез на Владата : Еден outlet Replaceable Филтер Кертриџ : Yes Thread Спецификација : 1 G/2in thread Thread Цевка со Дијаметар : 20mm/0.79 in Purification Ефект : се Отстрани размери, тешки метали, органски материи, хлор, слоевита и ' рѓа.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Туш Filter2 x Washer1 x англиски Manual Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Shower Filter
Material:
ABS
Color:
Silver
Size:
Approx.13.6x6.7cm/5.4x2.6in(L x D)
Weight:
Approx.270g/9.5oz
Filter Cartridge:
Activated carbon
Filter Level:
8 grade filters
Temperature Range:
0-60 (℃)
Outlet Mode:
Single outlet
Replaceable Filter Cartridge:
Yes
Thread Specification:
G 1/2in thread
Thread Pipe Diameter:
20mm/0.79in
Purification Effect:
Remove scale, heavy metal, organic matter, chlorine, sediment and rust.
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Shower Filter :
2 x Washer :
1 x English Manual :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите