.

.

Multilayer Туш Филтер, Тврда Вода Филтер Фази Филтер Кертриџ 122 x 80 mm Туш Филтер со Abs за Домашна Употреба Бања

Multilayer Туш Филтер, Тврда Вода Филтер Фази Филтер Кертриџ 122 x 80 mm Туш Филтер со Abs за Домашна Употреба

мислење на клиентот:

DEN 534.96
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетен материјал и секој внатрешниот филтер материјал се одделени со филтер нето.Оваа туш филтер со 15 фази филтер кертриџ може ефективно филтер многу нечистотии.Вграден-во заптивка, нема напукнување и нема истекување, погоден за стари лица, деца и канцелариски работници.Погоден за домашни бања употреба, со здрава и удобно туширање уживање.Тоа може да помогне да се намали штетата за човечкото тело и кожата и штити од вашето семејство.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Туш Filter Material : ABSThread : G1/2in Product Големина : Прибл. 122 x 80 mm / 4.8 x 3.2 in Weight : Прибл. 338g / 11.9 оз.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите