.

.

П.Н.Е.-R2033 AM FM Преносни Радио,Преносни Џеб Големина Ниска Потрошувачка на Енергија вградениот Звучник Целосна Бенд Мини Радио Рекордер Батерија Управувана за Внатр?

П.Н.Е.-R2033 AM FM Преносни Радио,Преносни Џеб Големина Ниска Потрошувачка на Енергија вградениот Звучник Целосна

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

【Дизајн】Со дизајн на компактни димензии и мала тежина, тоа е лесно да се носат овој безжичен радио наоколу. 【Долго антена】На телескопски ултра-долго антена овозможува произволни прилагодување додека најдобар сигнал е примена. 【Материјал】Изработени од АБС материјал, ова радио е лесен и издржливи. 【Големина】должината на радиото е 9.5 см, ширина е 5.5 cm и висина е 2,2 см и да се напојува од батерија. 【Широко се користи】Тоа е погоден за постарите да слушате музика и игра емитува во затворени простории и на отворено.Лесен за Носење, Multifunctionl, одличниот Прием.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите