.

.

Diydeg Стерео Звучници Радио, AM/FM Радио, Преносни за Дома Пријатели Студентите Декорација

Diydeg Стерео Звучници Радио, AM/FM Радио, Преносни за Дома Пријатели Студентите Декорација

мислење на клиентот:

DEN 2332.80
Достапност
Во достапна форма

Мала тежина и преносни големина го прави лесно да се носите со вас.AM/FM високи перформанси приемник.Со вградениот звучник.Со стандардни слушалки џек.Телескопски антена.Карактеристики : Телескопски антена.Со вградениот звучник.Со стандардни слушалки џек.AM/FM високи перформанси приемник.Мала тежина и преносни големина го прави лесно да се носите со вас.Спецификација : Боја : Silver Speaker : Изграден во speaker Frequency Опсег : FM : 88-108 MHz,СУМ : 530-1600 KHz Power : 2 x AA батерии (Батерија, Не се Вклучени) Големина : 9.5 x 5.8 x 2cm / 3.74 x 2.28 x 0.79 inch Package Тежина : 73g Quantity : 1pc Package се вклучени : 1 x Преносни AM/FM Мини Радио (Батерија, Не се Вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите