.

.

Немири Општество Mens Везени Руно Шорцеви

Немири Општество Mens Везени Руно Шорцеви

мислење на клиентот:

DEN 948.00
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Drawstring затворање. 80% Памук/20% Полиестер со 100% Памук Лице Предиво.Опуштено Одговара, Еластична корселе со Рамен Drawcord.Пораби претходно биле вклучени и Летаат Детали, Задниот Џеб и Џерси Наредени Страна Џебови.Заострените Коленото Отворање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите