.

.

ZANFUN Тенис Здолништа за Жени Висока Waisted Мини Здолниште Голф Лето Здолништа Секојдневен Pleated Здолниште со Внатрешните Џебови S-2XL

ZANFUN Тенис Здолништа за Жени Висока Waisted Мини Здолниште Голф Лето Здолништа Секојдневен Pleated Здолниште

мислење на клиентот:

DEN 143.28
Достапност
Во достапна форма

џогирање панталони за жени жени jogger панталони plaid панталони за жени патуваат панталони кавер-панталони за жени sweatpants за тинејџерски девојки памучни панталони за жени жан шорцеви за жени фармерки за жените женска жан шорцеви жан шорцеви искинатите фармерки за жените женска фармерки жан јакна жените мајка фармерки бел дното фармерки за жените жан шорцеви за жени висока waisted жан здолништа за жени висока waisted жан шорцеви за жени висока waisted фармерки за жените на породилно фармерки искинатите фармерки жените жан шорцеви.Атлетика Skorts се одлични за тенис ,голф ,пливање, одбојка,pickball,бадминтон,трчање,џогирање велосипедизам,плажа и секојдневен.54" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 86cm/33.32" Големина на : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 98cm/38.13" Должина : 41cm/16.14 и делови" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 80см/31.Вратоврска затворање.Една страна џеб : Голем страна џеб од внатрешната мрежа шорцеви погодно за вашиот телефон или топки.Произведено во САД или Увезуваат.Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 74cm/29.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.58" Должина : 45см/17.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите