.

.

Персоналните Топла Розова Компактно Огледало на Вашето Име и Почетна Слугинката на Честа Флорални Писмо Шминка Виткање Огледало

Персоналните Топла Розова Компактно Огледало на Вашето Име и Почетна Слугинката на Честа Флорални Писмо Шминка

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Ова е лесно да се носат метално компактно огледало е совршено да се вклопи во purses/шминка кеси во движење.Секој може да биде персонализирана со вашето име и цветни почетна, или со вашето сопствено лого или слика.Тие ќе бидат најдобри уникатни подароци и memento за неа во било прилики.Овој преклопен компактен е 7cm (2.75") во дијаметар.Таа има две огледала внатре.Еден е редовен силата на вистинската приказ, и од друга, е 2x зголемена огледало за допир нагоре.Изработени од метални легури и да дојде во 4 рамка бои : Розово Злато, Злато, Сребро, Бакар.Стилски, здрав и многу корисна.Овој пакет вклучува : Една Компактно Огледало (Без додатоци се вклучени).Совршен уникатни подароци за неа во такви прилики, како ден на мајката, годишнина, свадба, bachelorette партија, birthday (роденден), шеф подароци, божиќ подарок, деверуша предлог и повеќе.КАКО-ДА-ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : Изберете ја вашата посакувана "Рамка на Боја", и да ги додадете вашите "Сопствен Текст (Име, Почетните)". (Или директно да ни испратите порака со над сопствени информации по купувањето).Ние, исто така може да се печати вашата сопствена слика/photo/лого, или ако имате други дизајни во умот, ве молиме да не контактирате директно со детали.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите