.

.

WLJDT LICHAO Ѕид-Монтирани Бања Огледало | Шминка за Бричење Огледало | Метална Рамка | Комплетен Кит | Црна|Стока Код: YLH-158 (Големина : 80см)

WLJDT LICHAO Ѕид-Монтирани Бања Огледало | Шминка за Бричење Огледало | Метална Рамка | Комплетен Кит | Црна|Стока

мислење на клиентот:

DEN 2306.40
Достапност
Во достапна форма

★ulti-цел - wall-mount огледало изгледа елегантен и стилски во бањата, како и во ходникот или дневна соба - Практична и декоративни дома додаток во една. ★Безбедност - што виси компоненти безбедно да се обезбеди вашите огледало преку пред-drilled дупки, огледало седи рамен против ѕид и не може да биде отстранета од страна на страна, Погоден за tiled, дрвени и гипс одбор ѕидови. ★ize : дијаметар,30cm,40cm,50cm,60cm,70cm,80см. ★aterial : Железо уметност. ★Услуги на клиентите-Ова огледало е едноставна, класична и уникатни огледало.Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга. ★Услуга-Нашата продавница работи со интегритет и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително solution EXQUISITE ЗАНАЕТ ★ ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ ★ ИЗБОР МАТЕРИЈАЛ ★ КВАЛИТЕТНА УСЛУГА★Пакетот Вклучува : 1 X огледало?Употреба - За употреба во бања средина, тоа е исто така погоден за секоја соба во домот или работното место.√ Answer : ___________________________ Note : ?Инсталација метод - монтирање на ѕид.Обезбедува сите додатоци за монтирање и инструкции?Сликата може да биде различен од реалните на објектот, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.?Ве молиме да не контактирате ако не можете да ја примите вашата нарачка во рок од 30 дена?По Продажбата на Услугата : 100% задоволство гаранција, во случај на било каков проблем или вашиот не се задоволни, целосна наплата или замена за слободни загарантирана.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите