.

.

WLJDT LICHAO 11.8-31.5 инчен Круг Ѕид Огледало Птица Декоративни Огледало Ретро Метална Рамка Ѕид Виси Огледало Креативност Облекување Огледало Бања Дневна Соба и Ходникот

WLJDT LICHAO 11.8-31.5 инчен Круг Ѕид Огледало Птица Декоративни Огледало Ретро Метална Рамка Ѕид Виси Огледало

мислење на клиентот:

DEN 393.36
Достапност
Во достапна форма

★Висок квалитет на ѕидот огледало : Направен од премиум стакло, анти-оксидација огледало ќе обезбеди јасна и нормален одраз.Со Метал челична рамка и lanyard, згодна ѕид огледало ќе се обезбеди скапи се погледне и трајни употреба. ★ЈАСНА РЕФЛЕКСИЈА : Огледало на сликата е напнат и јасно.Тоа може да се направи светлина отскокнување низ собата и визуелно проширување на просторот.Се создаде око-фаќање на фокусна точка во мало место со овој огледало. ★Димензии : 30cm (11.8 инчен), 40cm (15.7 инчен), 50cm (19.7 инчен), 60cm (23.6 инчен), 70cm (27.6 инчен), 80см (31.5 инчен). ★Материјал карактеристики : дебел материјал, издржлив, фина текстура, истакнување на мекост и нежност од ковано железо круг огледало, анти-оксидација третман на површината, водоотпорен и влага-доказ, без посебно одржување, влажни избрише може да се избриша нежно. ★Услуги на клиентите-Ова огледало е едноставна, класична и уникатни огледало.Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга. ★Услуга-Нашата продавница работи со интегритет и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение?Дизајнот на круг огледало е исклучителна и во стилот.Ако се размислува за купување на некои украсни работи за вашиот дом, тоа е апсолутно идеален избор за вас!?Спецификации : -Боја : Злато-Материјал : Метал(железо)/High-definition огледало-Димензии : Дијаметар 30/40/50/60/70/80см?Пакетот Вклучува : -1× Огледало-1× Виси Коноп Rop-1× Ѕид Кука√ Забелешка : ?Сликата може да биде различен од реалните на објектот, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.?Ве молиме да не контактирате ако не можете да ја примите вашата нарачка во рок од 30 дена?По Продажбата на Услугата : 100% задоволство гаранција, во случај на било каков проблем или вашиот не се задоволни, целосна наплата или замена за слободни загарантирана.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите